Dzień gorącego lata...

12:40

1 czerwca dla mnie to zawsze jakiś wyjątkow dzień!Po pierwsze jest to 

Dzień Dziecka

a każdy z nas gdzieś tam środku na zawsze zostanie dzieciakiem, które potrafi się cieszyć z małych rzeczy i wierzyć, że wszystkie marzenia się spełniają, i właśnie tego Ci życzę! 😊

Po drugie, 1 czerwca- czyli pierwszy dzień lata! Wiem, że czeka jeszcze miesiąc trudnej nauki, ale latem nawet nauka nie jest taka straszna. Dla mnie zazwyczaj to są (albo przynajmniej były) trzy niesamowite miesiące przygód i aktywnego spędzania czasu (długie dni i wieczory jednak robią swoje 😁)

jezioro lato summer lake Vilnius, Lithuania
Dla takich widoków warto wstac o 4 rano :) 


Uwielbiam stwarzać sobie letnie

bucket list'y

Są to listy zadań, które chciałabym wykonać w ciągu tych trzech miesięcy. Wpisuję tam nawet takie banalne rzeczy, jak zobaczyć wschód słońca, wyprawa rowerowa czy wypad pod namioty. Dzięki temu mam nie tylko pomysły na ciekawe spędzenie czasu, ale także w końcu lata mogę zerknąć na swój bucket list i się przekonać, że to lato znów było "wyjątkowe". 

Drugą tradycję, którą chcę wprowadzić w życie to filmiki z lata. W ubiegłym roku po raz pierwszy nakręciłam taki telefonem, wiem, że jest nie najlepszej jakości, często zapominałam o nagrywaniu, a do tego nagrywałam wszystko pionowo (tak, mądra ja! 😂), ale i tak w rezultacie mam niesamowite wspomnienia! W tym roku też powstanowiłam takie coś robić, tylko teraz już będę normalnie nagrywała oraz mam nadzieję, że inny telefon da lepszą jakość.   

You Might Also Like

0 komentarze