O mnie

Hej!

Mam na imię Agata. Jestem 22-latką z Wilna, ale od kilku lat studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i próbuję się odnaleźć w tym mieście i państwie (jak się okazało nie jest to takie łatwe).


 Uwielbiam podróże, poznawać nowych ludzi i miejsca, kręci mnie fotografia, nie wyobrażam życia bez dobrych książek, czekolady i słodkiej kawy. Od kilku lat jestem harcerką, więc przygody, śpiewy przy ognisku i spędzanie czasu na łonie przyrody chyba już mam we krwi.  Właśnie o tym i będę pisała-o podróżach, fotografii i wszystkich moich przygodach.

Znajdziesz tu kilka porad o fotografii, wywiady i opowiadania osób, które jak ja (i chyba Ty) lubią podróże i chętnie się dzielą swoimi przygodami. Podzielę się swoim doświadczniem, gdzie warto pojechać, co warto zobaczyć i jak ciekawie spędzić czas, ale także pogadamy sobie na inne tematy, o których moglibyśmy mówić wspólnie jadąc gdzieś w pociągu, autobusie czy lecąc w samolocie, bo najlepsze wyjazdy to te, gdzie poznajesz nowe osoby, z którymi fajnie się gada w drodze prawda?


Masz jakieś pytania? Śmiało pisz:
radulevicagata@gmail.com